Meshed Systems získal distribuci antén FlexiRay

Specializovaný RFID value added distributor (VAD) bude dodávat produktovou řadu RFID UHF antén FlexiRay v německy mluvící Evropě...

13. března 2013, RFID Distributor Meshed SystemMünchen-Ottobrunn (D), Meshed System GmbH (www.meshedsystems.com), přední středoevropský distributor pro radiofrekvenční identifikaci (RFID) a Barco, s.r.o. (www.barco.cz), RFID integrátor a inovátor, oznámili, že Meshed Systems převzal distribuci portfolia RFID antén FlexiRay v německy mluvících oblastech Evropy (Německo, Rakousko, Švýcarsko ). Meshed Systems je distributorem specializující se na dodávky RFID zařízení spolu s nadstandardní technickou podporou. Na trhu působí od roku 2003. Za dobu své existence přinesla na trh expertní zkušenosti a stala se autorizovaným obchodním i servisním centrem pro rostoucí počet RFID výrobců.

"Touto spoluprací jsme velmi potěšeni. Nová generace velmi plochých RFID antén s kruhovou polarizací posílí naši pozici na trhu a nabídne širokému okruhu zákazníků společnosti Meshed Systems nové příležitosti pro realizaci inovativních řešení v oblasti RFID," říká Dipl.Ing. Dr. Michael E. Wernle, CEO, Meshed Systems GmbH

Modulární FlexiRay RFID UHF antény, navržené společností Barco, se odlišují především unikátním 2mm štíhlým designem, vyzařovací charakteristikou, velmi dobře definovanou oblastí čtení a rychlou a jednoduchou instalací. K dispozici je verze v kovovém krytu (FlexiRay SFR) a ultra-tenká verze pro vestavěné embedded aplikace (FlexiRay SF). Antény jsou dostupné v několika různých délkách a tím umožňují individuální přizpůsobení konkrétní RFID aplikaci. Čtecí dosah až 4 m závisí na typu antény, typu a výkonu použité RFID čtečky, délce kabelu a charakteristikách RFID transpondéru. Oba typy FlexiRay antén jsou k dispozici pro ETSI a FCC frekvence.

"Díky spolupráci s Meshed Systems jsme získali spolehlivého distribučního partnera s dlouholetými zkušenostmi v oblasti RFID a velmi silnou pozicí v německy mluvících zemích," komentoval Tomáš Kubíček, Marketing Manager společnosti Barco. "Jsme proto velmi rádi, že spolu s Meshed Systems můžeme oslovit důležité trhy Evropy v oblasti maloobchodu, logistiky a výroby“.

O společnosti Barco

Společnost Barco je významným poskytovatelem řešení v oblasti využívání čárových kódů, RFID, RTLS a bezdrátových WiFi technologií. Specializuje se na oblast řízení skladů s využitím mobilních terminálů a bezdrátové infrastruktury, vývoj a integraci RFID & RTLS systémů pro bezkontaktní automatickou identifikaci, efektivní sběr dat ze senzorů a lokalizaci majetku a osob v reálném čase. Inovační potenciál společnosti spočívá ve vývoji unikátních RFID antén FlexiRay s ultra tenkým profilem a estetickým designem a vývoji pokročilého Warehouse Management Systému SmartStock.WMS pro online řízení skladů. Společnost byla založena v roce 1993.

www.barco.cz

O společnosti Meshed Systems

Meshed Systems (Německo) je value added distributor (VAD) pro komponenty RFID. Meshed nabízí komplexní technickou podporu a poradenské služby k zajištění správného výběru RFID komponentů dle individuálních požadavků zákazníků a to jak v průmyslu tak i maloobchodu. Společnost je aktivní ve střední Evropě, zejména v německy mluvících zemích (Německo, Rakousko, Švýcarsko) a dále ve Skandinávii a jihovýchodních zemích Evropy. Meshed Systems nabízí široké spektrum všech hardwarových prvků potřebných pro realizaci kompletního RFID projektu, a spolupracuje pouze s ověřenými "TOP" hardware partnery. Zákazníci jsou především systémoví integrátoři, zároveň Meshed spolupracuje i s dalšími partnery v odvětví.

www.meshedsystems.com.

Pro více informací, prosím kontaktujte:

Meshed Systems GmbH

Dr. Michael E. WERNLE, General Manager

Alte Landstrasse 21, D-85521 Ottobrunn, Germany

Phone: +49-(0) 89-6666 5124

Email: michael.e.wernle@meshedsystems.com

www.meshedsystems.com

 

Barco, s.r.o.

Ing. Tomas Kubicek, Marketing Manager

Hradistska 849, 687 08 Buchlovice,Czech Republic

Phone: +420 572 520 038

E-mail: tkubicek@barco.cz

www.barco.cz

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info