Nová generace RFID antén FlexiRay SF 2.X

Barco, RFID integrátor, uvedlo na trh novou generaci RFID UHF antén FlexiRay, řadu inovativních antén vynikajících velmi dobrým čtecím dosahem a tenkým profilem v estetickém a nenápadném provedení. Zisk antény 5,5 dBic, estetický design, dlouhý a tenký profil předurčují antény pro RFID aplikace v interiéru pro RFID brány a portálová řešení.

V Buchlovicích, 26. dubna 2013

Barco uvedlo na trh novou generaci RFID UHF antén FlexiRay SF 2.X. Produktová řada antén SF 2.X je založena na inovovaném designu antén a použití nízko útlumových materiálů prvotřídní kvality. Antény se ziskem 5,5 dBic byly navrženy pro aplikace vyžadující štíhlý profil antény a zároveň dostatečný čtecí dosah poskytující větší flexibilitu i v náročnějších RFID podmínkách.

Díky čtecí vzdálenosti 4-7 m (testováno se čtečkou Alien a Impinj, 30 dBm, 4 m RG-58 kabel, Alien Squiggle tag) jsou antény FlexiRay SF 2.X velmi dobrou volbou pro aplikace s požadavky na estetické provedení a nákladově efektivní řešení pro aplikace v interiéru, RFID brány a portály ve vstupech, výstupech, dveřních prostorách či chodbách pro docházkové a přístupové systémy, sledování majetku, knižní fondy, obchodní, IT a datová centra. Ultra tenký 2 mm profil SF antény umožňuje pro uživatele neviditelnou instalaci, zabudování do dveřních rámů, RFID portálů, podhledů, výtahů, kiosků, interaktivních displejů či podlahových RFID antén, což umožňuje využití antén v RFID aplikacích napříč odvětvími obchodu a průmyslu.


Ultra tenká RFID anténa FlexiRay SF-2.X je dodávána ve třech různých délkách což umožňuje optimální přizpůsobení konkrétní instalaci. Antény FlexiRay SF můžou být umístěny na jakýkoliv podklad včetně kovových podkladů. Anténa poskytuje flexibilní možnosti pro její montáž lepením či vruty. Antény mají kruhovou polarizaci, jsou dostupné pro FCC i ETSI frekvence.


"Antény nové generace reagují na požadavky partnerů po anténách s ultra tenkým profilem, estetickým designem a současně dostatečným čtecím dosahem. Vývoji antén nové generace jsme věnovali hodně úsilí. Již první pilotní testy prověřili jejich nadstandardní parametry, proto jsme samozřejmě velmi rádi za všechny pozitivní reakce partnerů a zákazníků",
objasnil Tomáš Kubíček, Marketing & Business Development Manager, Barco.

 

Produktová řada ultra tenkých antén FlexiRay

RFID UHF antény FlexiRay vyznačující se unikátním ultra tenkým profilem a estetickým designem umožňují vytváření RFID UHF čtecích zón v interiéru, ve vstupních či dveřních prostorách pro sledování a evidenci majetku, knižních fondů či zboží. Antény FlexiRay najdou rovněž uplatnění v docházkových, identifikačních a evidenčních systémech. Ultra tenký profil umožňuje nasazení pro chytré regály, inteligentní vestavěné RFID UHF skříně, displeje či RFID kiosky. Kvalitní hliníková SFR verze je díky svým parametrům vhodná i pro aplikace na pásových dopravnících a výrobních linkách. RFID UHF antény FlexiRay jsou modulární, můžou být dodány v různých délkách, čímž poskytují tak flexibilní možnosti pro montáž a optimální přizpůsobení konkrétní instalaci.

 

O společnosti Barco

Společnost Barco je významným poskytovatelem řešení v oblasti využívání čárových kódů, RFID, RTLS a bezdrátových WiFi technologií. Specializuje se na oblast řízení skladů s využitím mobilních terminálů a bezdrátové infrastruktury, vývoj a integraci RFID & RTLS systémů pro bezkontaktní automatickou identifikaci, efektivní sběr dat ze senzorů a lokalizaci majetku a osob v reálném čase. Inovační potenciál společnosti spočívá ve vývoji unikátních RFID antén FlexiRay s ultra tenkým profilem a estetickým designem a vývoji pokročilého Warehouse Management Systému SmartStock.WMS pro online řízení skladů. Společnost byla založena v roce 1993.

www.barco.cz

 

Kontakt

Tomas Kubicek, Marketing Manager

 

Barco, s.r.o.

Tel.: +420 572 520 052, Fax: +420 572 520 032

E-mail: tkubicek@barco.cz

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info