Nová generace RFID antén v estetickém designu

Barco představilo novou generaci RFID UHF antén FlexiRay SFR 2.X. Inovativní FlexiRay SFR antény se ziskem 5,5 dBic nabízí velmi dobrý čtecí dosah v robustním přesto estetickém provedení. Kvalitní hliníková konstrukce a vzhledný design činí anténu vhodnou pro aplikace v interiéru i pro logistické, skladové a průmyslové aplikace.

V Buchlovicích, 5. června 2013

rfid antenna flexiray

Barco uvedlo na trh novou generaci RFID UHF antén FlexiRay SFR 2.X. Nová řada antén SFR 2.X je založena na inovovaném designu antén SF 2.X a použití nízko útlumových materiálů prvotřídní kvality v kvalitním robustním a estetickém provedení. Antény se ziskem 5,5 dBic byly navrženy pro aplikace vyžadující estetický design současně s požadavkem na dostatečný zisk a čtecí dosah. Při max. vyzářeném výkonu 2W lze dosáhnout čtecí vzdálenosti 4-7 metrů v závislosti na typu antény, použité RFID čtečce, délce kabelu, RFID tazích a prostředí.

Modulární tenká robustní RFID anténa FlexiRay SFR 2.X umožňuje vytváření RFID čtecích zón ve vstupních dveřních prostorách, průchodech, příjmových a expedičních zónách. Estetický design předurčuje anténu k použití v interiéru pro sledování pohybu majetku v kancelářích, maloobchodě, knihovnách či pro evidenci docházky zaměstnanců. Díky své variabilní délce, úzkému dlouhému profilu a kvalitní hliníkové konstrukci může být použita i v lehkých logistických, výrobních a průmyslových podmínkách.

rfid antenna flexiray
FlexiRay SFR 2.X je dodávána v různých délkách od 585 do 1090 mm, což umožňuje optimální přizpůsobení konkrétní instalaci. Robustní hliníková konstrukce je speciálně vyvinuta pro použití v logistických, výrobních a průmyslových podmínkách. Antény mají kruhovou polarizaci, jsou dostupné pro FCC i ETSI frekvence. Antény jsou osazeny robustním konektorem typu N pro flexibilní připojení kabeláže požadované délky.


"Nová generace RFID antén FlexiRay SFR 2.X je pro nás důkazem, že RFID technologie může být esteticky a designově přívětivá a současně poskytovat  nezbytnou 100% funkčnost a výkon. Technologický design je klíčem k úspěšnému přijetí a rozvoji RFID v mnoha aplikačních oblastech. Jsme rádi, že se na tomto rozvoji můžeme podílet i díky našim inovovaným produktům",
objasnil Tomáš Kubíček, Marketing & Business Development Manager, Barco.

 

Produktová řada ultra tenkých antén FlexiRay

RFID UHF antény FlexiRay vyznačující se unikátním ultra tenkým profilem a estetickým designem umožňují vytváření RFID UHF čtecích zón v interiéru, ve vstupních či dveřních prostorách pro sledování a evidenci majetku, knižních fondů či zboží. Antény FlexiRay najdou rovněž uplatnění v docházkových, identifikačních a evidenčních systémech. Ultra tenký profil umožňuje nasazení pro chytré regály, inteligentní vestavěné RFID UHF skříně, displeje či RFID kiosky. Kvalitní hliníková SFR verze je díky svým parametrům vhodná i pro aplikace na pásových dopravnících a výrobních linkách. RFID UHF antény FlexiRay jsou modulární, můžou být dodány v různých délkách, čímž poskytují tak flexibilní možnosti pro montáž a optimální přizpůsobení konkrétní instalaci.

 

O společnosti Barco

Společnost Barco je významným poskytovatelem řešení v oblasti využívání čárových kódů, RFID, RTLS a bezdrátových WiFi technologií. Specializuje se na oblast řízení skladů s využitím mobilních terminálů a bezdrátové infrastruktury, vývoj a integraci RFID & RTLS systémů pro bezkontaktní automatickou identifikaci, efektivní sběr dat ze senzorů a lokalizaci majetku a osob v reálném čase. Inovační potenciál společnosti spočívá ve vývoji unikátních RFID antén FlexiRay s ultra tenkým profilem a estetickým designem a vývoji pokročilého Warehouse Management Systému SmartStock.WMS pro online řízení skladů. Společnost byla založena v roce 1993.

www.barco.cz

 

Kontakt

Tomas Kubicek, Marketing Manager

 

Barco, s.r.o.

Tel.: +420 572 520 052, Fax: +420 572 520 032

E-mail: tkubicek@barco.cz

Alternativní příspěvky:

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info