RFID portál splní požadavky na Váš firemní image

Barco představilo nový RFID portál FlexiRay I-Gate 2.X s možností zákaznické úpravy designu. Grafické provedení portálu lze přizpůsobit pro jakýkoli interiér a firemní image. Působivý vzhled, tenký profil a malé rozměry činí portál vhodnou volbou pro RFID aplikace v interiéru.

V Buchlovicích, 10. září, 2013

 RFID portály Flexiray

Flexiray portál I-Gate 2.X lze využít pro RFID aplikace pro sledování majetku, zařízení, dokumentů a osob v interiéru pomocí vytváření RFID čtecích zón v chodbách, vstupech či dveřních prostorách. Portál poskytuje ultratenký profil a spolu s úzkou základnou šetří prostor v interiéru.

RFID portály mohou být dodány v grafickém designu ve fotografické kvalitě dle přání zákazníka. Portál je vhodný pro aplikace a prostředí v interiéru pro kanceláře, knihovny, maloobchodní, datového centra, nemocnice či jiné interiéry. Estetický profil a tenká konstrukce portálu nenarušují prostředí interiéru a spolu s integrovanou modulární UHF anténou Flexiray poskytuje flexibilní řešení s dostatečným výkonem a čtecím dosahem.

Portál Flexiray lze připojit k libovolné externí RFID UHF čtečce umožňující flexibilní výměnu RFID čtečky dle požadavků na výkon aplikace a případnou změnu hardwaru. Flexiray portál byl navržen pro použití s integrovanou ultra-tenkou modulární anténou Flexiray SF-2.X, které poskytují potřebný tenký profil a unikátní vyzařovací diagram zajišťující vhodnou RFID čtecí zónu ve vstupech, dveřích, chodbách a expedičních zónách, vše v souladu s EPC Gen 2 a ISO 18000 - 6C. Každá jednotka RFID portálu je uvnitř osazena jedním kusem Flexiray SF antény nové generace.

Úzký vyzařovací úhel antény zabraňuje nežádoucímu čtení RFID tagů v okolí, čímž se výrazně snižuje a eliminuje nežádoucí čtení.

RFID portál má velmi kompaktní, lehkou a nízkoprofilovou konstrukci. Jedna jednotka portálu měří 1515 x 220 x 35 mm, váží pouhých 9,5 Kg. Elegantní design umožňuje snadnou instalaci, efektivní logistiku a minimalizuje tak celkové náklady na dodání a instalaci.


Portál je dodáván bez RFID UHF čtečky. Při připojení až 4 stojanů k jedné čtečce je možné dosáhnout výraznější úspory nákladů a maximalizovat tak návratnost investice RFID projektu.


"Pokud se zákazník rozhodne akceptovat RFID ve svých prostorách, požaduje, aby technologie byla funkční a respektovala vzhled interiéru i firemní image zákazníka. Proto věříme, že naši partneři a zákazníci najdou rychle cestu jak zařadit tento produkt do svého portfolia a zvýšit tak pravděpodobnost úspěchu svých projektů. Celkový vzhled a tenká nenápadná konstrukce je velmi působivá a přizpůsobí se každému interiéru,"
zdůraznil Tomáš Kubíček, Marketing & Business Development Manager, Barco.

 

Produktová řada ultra tenkých antén FlexiRay


RFID UHF antény FlexiRay vyznačující se unikátním ultra tenkým profilem a estetickým designem umožňují vytváření RFID UHF čtecích zón v interiéru, ve vstupních či dveřních prostorách pro sledování a evidenci majetku, knižních fondů či zboží. Antény FlexiRay najdou rovněž uplatnění v docházkových, identifikačních a evidenčních systémech. Ultra tenký profil umožňuje nasazení pro chytré regály, inteligentní vestavěné RFID UHF skříně, displeje či RFID kiosky. Kvalitní hliníková SFR verze je díky svým parametrům vhodná i pro aplikace na pásových dopravnících a výrobních linkách. RFID UHF antény FlexiRay jsou modulární, můžou být dodány v různých délkách, čímž poskytují tak flexibilní možnosti pro montáž a optimální přizpůsobení konkrétní instalaci.

www.flexiray.eu

 

O společnosti Barco

Společnost Barco je významným poskytovatelem řešení v oblasti využívání čárových kódů, RFID, RTLS a bezdrátových WiFi technologií. Specializuje se na oblast řízení skladů s využitím mobilních terminálů a bezdrátové infrastruktury, vývoj a integraci RFID & RTLS systémů pro bezkontaktní automatickou identifikaci, efektivní sběr dat ze senzorů a lokalizaci majetku a osob v reálném čase. Inovační potenciál společnosti spočívá ve vývoji unikátních RFID antén FlexiRay s ultra tenkým profilem a estetickým designem a vývoji pokročilého Warehouse Management Systému SmartStock.WMS pro online řízení skladů. Společnost byla založena v roce 1993.

www.barco.cz

 

Kontakt

Tomas Kubicek, Marketing Manager

 

Barco, s.r.o.

Tel.: +420 572 520 052, Fax: +420 572 520 032, E-mail: tkubicek@barco.cz

 

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info