RFID UHF anténa malých rozměrů s unikátním tenkým profilem

Společnost Barco uvedla na trh RFID UHF anténu FlexiRay SF-110x vyznačující se malými rozměry, estetickým designem a unikátním ultra tenkým profilem. Jedná se o nový model produktové řady ultra tenkých antén FlexiRay.

RFID UHF antény FlexiRay

Anténa má rozměry pouhých 155 x 100 x 2 mm a je vhodná jako nákladově efektivní řešení pro RFID UHF desktop aplikace, docházkové systémy, samoobslužné kiosky, chytré regály a RFID skříně, stejně tak pro sledování produktů ve výrobě, pásových dopravnících a výrobních linkách.

Ultra tenký model antény FlexiRay SF-110x je nejnovější z produktové řady tenkých antén, k dispozici je jak pro ETSI tak i FCC frekvenční pásmo. Anténa má rozměry pouhých 155 x 100 x 2 mm a umožňuje vytvářet RFID čtecí zóny všude tam, kde je vyžadován malý, tenký a estetický profil antén s krátkým dosahem, aplikace vyžaduje malé a neviditelné vestavěné antény nebo jednoduše všude tam, kde chybí dostatek prostoru pro instalaci standardních konvenčních antén.

 

I přes malý rozměr je možné dosáhnout čtecí dosah antény přes 2 m (testováno se čtečkou Alien a Impinj 30 dBm, 4m RG-58 kabel, tag Alien Squiggle). RFID UHF anténa FlexiRay SF-110x tak může být velmi dobrou volbou, estetickým a nákladově efektivním řešením pro desktop aplikace, docházkové systémy, RFID kiosky, chytré regály či RFID skříně v maloobchodě, knihovnách, státní správě, call centrech, data centrech a kancelářských prostorách.

 

Anténa je k dispozici i s celokovovým krytem jako robustní model antény, FlexiRay SFR-110x, určena pro průmyslové a výrobní aplikace. Robustní celokovová konstrukce je speciálně vyvinuta pro použití v náročných průmyslových podmínkách. FlexiRay SFR-110x anténu lze tak použít i pro sledování produktů na výrobních linkách a výrobní aplikace.

 

"Snažíme se sledovat požadavky trhu a potřeby našich partnerů na specializované a zákaznické řešení RFID UHF antén. Je zřejmé, že správné parametry a design antény jsou nezbytným předpokladem pro úspěch ve většině RFID UHF aplikací. Naším cílem je poskytnout našim partnerům kompletní produktovou řadu antén FlexiRay s unikátním ultra tenkým profilem a nabídnout flexibilní řešení pro nasazení RFID UHF aplikací," objasnil Tomáš Kubíček, Marketing & Business Development Manager, Barco.

 

Technickou specifikace RFID UHF antény FlexiRay naleznete zde:

 

- FlexiRay SF - Ultra tenká RFID UHF Anténa

- FlexiRay SFR - Odolná plochá RFID UHF Anténa

 

O společnosti Barco
Společnost Barco je významným poskytovatelem řešení v oblasti využívání čárových kódů, RFID a bezdrátových technologií v podnikových procesech. Specializuje se na oblast řízení skladů s využitím mobilních terminálů a bezdrátové infrastruktury, vývoj a integraci RFID & RTLS systémů pro bezkontaktní automatickou identifikaci, efektivní sběr dat ze senzorů a lokalizaci majetku a osob v reálném čase. Vlajkovým produktem společnosti Barco je systém SmartStock.WMS pro online řízení skladů. Společnost byla založena v roce 1993.
www.barco.cz

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info