O společnosti Barco

Specialisté na RFID a čárové kódy

Barco - integrace čárových kódů a RFID


Společnost Barco s.r.o. působí na trhu informačních technologií od roku 1993. Zaměřuje se úzce na oblast integrace technologií čárových kódů a RFID do podnikových informačních systémů a na systémy sběru dat využívající datové terminály a bezdrátové WiFi sítě. Jako systémový integrátor v této oblasti nabízí Barco komplexní portfolio služeb - analýzu a návrh řešení, dodávky a instalace mobilních terminálů, snímačů čárových kódů a jejich příslušenství, vývoj programového vybavení pro terminály, vývoj zákaznického software pro sběr a zpracování dat z terminálů, dodávky tiskáren čárových kódů a jejich začlenění do systému, tisk etiket, dodávky spotřebního materiálu a autorizovaný servis.

 

Díky partnerství s předními světovými výrobci hardware pro čtení a tisk čárových kódů a RFID jako je Datalogic, Motorola (dříve Symbol), Alien Technology, Zebra, Intermec, Unitech, Argox a spolehlivých bezdrátových WiFi sítí jako HP ProCurve (dříve Colubris), Proxim, Motorola či Nomadix nabízí společnost Barco produkty, které jsou skutečnými špičkami v oboru.

 

Základní kapitál společnosti je 20 000 000 Kč. Prostřednictvím pobočky je Barco aktivní i na slovenském trhu.

 

Inovativní potenciál

Barco disponuje vlastním vývojářským softwarovým týmem, který je shodně s celkovou strategií společnosti specializován na problematiku mobilního sběru dat, technologií čárového kódu a logistického software. Po technologické stránce je využíváno nejnovějších vývojových nástrojů Microsoft a komponent předních vývojářských firem. Moderní programovací nástroje, schopnost týmové práce, pokročilé technologie modelování a objektové technologie jsou zárukou úspěchu i ve velkých softwarových projektech.

 

  • RFID UHF antény FlexiRay s ultra tenkým profilem a estetickým designem
  • On-line řízení skladů - Warehouse Management System SmartStock.WMS pro bezpapírové řízení skladových operací pomocí čárových kódů, RFID a mobilních terminálů pracujících v bezdrátové síti
  • Vývoj RFID systémů a aplikací pro bezkontaktní automatickou identifikaci
  • Aktivní RFID & RTLS systémy pro sledování polohy majetku, zboží, osob v reálném čase pomocí aktivních RFID tagů

 

Warehouse Management System SmartStock.WMS

Dlouhodobé zkušenosti v oboru se staly základem pro vývoj vlastního progresivního řešení pro on-line řízení skladů - Warehouse Management System SmartStock.WMS, který se stal vlajkovým produktem společnosti. Vyznačuje se především otevřeností, univerzálností a flexibilitou, která umožňuje rychlou implementaci do většiny systémů a typů skladů.

 

V oblasti automatické identifikace a RFID technologií se specializujeme na:

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info