Partneři pro technologie a vývoj

FlexiRay Certified Technology Partners

Díky partnerství s předními světovými výrobci RFID hardware můžeme poskytovat profesionální a kompetentní technickou podporu našim partnerům a zákazníkům, stejně tak i vyvíjet nová řešení a provádět realizaci pilotních projektů.

 

Impinj
Země původu

USA

Impinj

Impinj je předním poskytovatelem RFID UHF řešení pro identifikaci, lokalizaci a autentizaci objektů. Impinj na základě svého know-how,  odborných znalostí a průmyslových partnerství vyvíjí a dodává širokou škálu produktů a řešení. Tyto produkty představují vysoce výkonné čipy tagů, čtečky, čtečky čipů, software, antény a RFID subsystémy. RFID UHF produkty Impinj poskytují robustní výkon a snadnou integraci s přiměřenými náklady pro globální zákaznickou základnu napříč řadou vertikálních trhů zahrnující aplikace jako řízení zásob, sledování majetku, autentizaci a serializace.


www.impinj.com

Produkty a řešení:
 

ALIEN TECHNOLOGY - RFID UHF readers, tags & inlays
Země původu

USA

ALIEN TECHNOLOGY

Alien Technology je předním poskytovatelem RFID systémů, čteček, inlajů a  a zařízení pro radiofrekvenční identifikaci (RFID). ALIEN má zákazníky na celém světě z nejrůznějších oborů podnikání, včetně obchodních, farmaceutických, logistických, spedičních či výrobních firem a vládních organizací. Díky patentovanému výrobnímu procesu FSA (Fluidic Self Assembly) Alien dokáže vyrobit RFID štítky pro elektronickou identifikaci výrobků (EPC) ve velkých množstvích při velmi nízkých nákladech.

Alien nabízí pestrou paletu čtecích zařízení pro technologie RFID, které s úspěchem využívají dodavatelské řetězce, logistické firmy či dopravní přepravci. Mezi hlavní účely nasazení RFID patří zkvalitnění a zrychlení kontroly skladových zásob, logistických procesů, automatizace výrobních procesů, zajištění bezpečnosti, zvýšení efektivity a produktivity operací v rámci dodavatelského řetězce, pro lokalizaci a sledování pohybu zboží, majetku, osob či ochranu zboží před krádeží či paděláním. Alien Technology je aktivním členem asociace EPCglobal.


www.alientechnology.com

RFID laboratoře a vývojová centra

RFID ILAB Ostrava
Mezinárodní RFID Laboratoř při VŠB–TU Ostrava vznikla ve spolupráci s oddělením Industrial Engineering na Dongguk univerzitě v Soulu. Laboratoř je zaměřena na využívání standardů v oblasti RFID a tím i snadné celoevropské i celosvětové využití výsledků výzkumu a vývoje. Hlavním partnerem laboratoře je organizace GS1 Czech Republic, jejímž prostřednictvím je laboratoř zapojena do Evropské sítě RFID-EPClaboratoří – GS1 in Europe Lab Network.
rfid.vsb.cz

 

RFID Lab Parma, Itálie
RFID Lab vychází z víceletých výzkumných činností prováděných na katedře průmyslového inženýrství na univerzitě v Parmě. Laboratoř se zaměřuje na testování možností aplikací RFID technologie a integraci systému EPC do podnikových procesů. Společnost byla založena v roce 2006 profesorem p. Antonio Rizzi. RFID Lab byla první italskou laboratoří, která testovala aplikace RFID UHF třídy 1 Gen 2. Laboratoř má za cíl stát se hlavním výzkumným centrem pro aplikace RFID v italském i mezinárodním kontextu. Výzkumná činnost, nejprve zaměřené na potravinářství a rychloobrátkové zboží, zahrnuje několik segmentů a odvětví, včetně průmyslu papírenského, textilního, farmaceutického, ale i oblast zdravotnictví a veřejné správy.
www.rfidlab.unipr.it

 

 

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info