Tiskové zprávy

18
December
2018

Veselé Vánoce a úspěšný nový rok

Děkujeme Vám za projevenou důvěru v uplynulém roce a do nového roku 2019 Vám přejeme hodně zdraví, štěstí, osobních i pracovních úspěchů.

Čtěte více...

16
September
2015

Westico Technologies (France) - distributor antén ve Francii a Švýcarsku

Westico Technologies (France) bude dodávat RFID UHF antény FlexiRay ve francouzsky mluvící Evropě...

Čtěte více...

10
September
2013

RFID portál splní požadavky na Váš firemní image

Barco představilo nový RFID portál FlexiRay I-Gate 2.X s možností zákaznické úpravy designu. Grafické provedení portálu lze přizpůsobit pro jakýkoli interiér a firemní image. Působivý vzhled, tenký profil a malé rozměry činí portál vhodnou volbou pro RFID aplikace v interiéru.

Čtěte více...

05
June
2013

Nová generace RFID antén v estetickém designu

Barco představilo novou generaci RFID UHF antén FlexiRay SFR 2.X. Inovativní FlexiRay SFR antény se ziskem 5,5 dBic nabízí velmi dobrý čtecí dosah v robustním přesto estetickém provedení. Kvalitní hliníková konstrukce a vzhledný design činí anténu vhodnou pro aplikace v interiéru i pro logistické, skladové a průmyslové aplikace.

Čtěte více...

26
April
2013

Nová generace RFID antén FlexiRay SF 2.X

Barco, RFID integrátor, uvedlo na trh novou generaci RFID UHF antén FlexiRay, řadu inovativních antén vynikajících velmi dobrým čtecím dosahem a tenkým profilem v estetickém a nenápadném provedení. Zisk antény 5,5 dBic, estetický design, dlouhý a tenký profil předurčují antény pro RFID aplikace v interiéru pro RFID brány a portálová řešení.

Čtěte více...

13
March
2013

Meshed Systems získal distribuci antén FlexiRay

Specializovaný RFID value added distributor (VAD) bude dodávat produktovou řadu RFID UHF antén FlexiRay v německy mluvící Evropě...

Čtěte více...

29
June
2012

Produktová řada ultra tenkých RFID antén FlexiRay má nové logo

Barco představilo nové logo pro produktovou řadu ultra tenkých RFID antén FlexiRay. Uvedení nového loga má za cíl podpořit profesionální komunikaci řady RFID produktů pro automatickou identifikaci a položit základy pro další rozvoj RFID portfolia produktů pod značkou FlexiRay v ČR i v zahraničí.

Čtěte více...

13
February
2013

Tenké modulární RFID UHF antény FlexiRay

Společnost Barco uvedla na trh tenké modulární RFID UHF antény pro automatickou identifikaci objektů v interiérech či v průmyslovém prostředí. Estetický design splňuje přísné nároky na zachování příjemného vzhledu interiérů, robustní konstrukce umožňuje instalaci i do náročných průmyslových prostředí. Antény byly uvedeny na trh pod obchodním názvem FlexiRay.

Čtěte více...

07
December
2012

RFID UHF anténa malých rozměrů s unikátním tenkým profilem

Společnost Barco uvedla na trh RFID UHF anténu FlexiRay SF-110x vyznačující se malými rozměry, estetickým designem a unikátním ultra tenkým profilem. Jedná se o nový model produktové řady ultra tenkých antén FlexiRay.

Čtěte více...

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info