Evidence a sledování majetku

Sledujte majetek pomocí RFID bez vlivu na vzhled interiéru!

Aktuální a přesné informace o stavu majetku, skladu a zásobách

Sledování a evidence majetku na bázi RFID umožňuje monitorovat využívání fyzických aktiv a optimalizovat úroveň jeho množství a potřebných zásob. Díky tomu lze dosáhnout investičních úspor a získat finanční rezervy pro rozvojové aktivity firmy a současně výrazně zlepšit efektivitu obchodních i podpůrných procesů, které jsou založeny na využití těchto aktiv jako servis, údržba, inventarizace a kontrola.

 

Okamžité informace o majetku mohou být poskytovány pomocí jednoduché webové aplikace nebo aplikace v mobilní terminálu či zařízení typu smartphone.

 

Pěkný vzhled výsledného instalovaného řešení hraje důležitou roli pro nasazení v interiéru. FlexiRay se zaměřuje na poskytování RFID UHF antén a RFID portálů s estetickým designem, který umožňuje vytváření čtecích míst v interiéru decentním způsobem tedy s minimálním dopadem na vzhled interiéru, stejně jako na každodenní aktivity uživatelů.

 

FlexiRay antény poskytují přidanou hodnotu a flexibilní řešení v následujících aplikacích pro evidenci a sledování majetku pomocí RFID:

  • RFID UHF antény s ultra tenkým designem vložené do rámu dveří, RFID bran případně skryté za obložením stěny nebo dlaždic
  • Estetické RFID antény v kvalitní hliníkové konstrukci pro umístění na stěnu
  • RFID portály s estetickém a atraktivním designu
  • Inteligentní „Chytré regály“ a kabinetní skříně
  • Desktop pracoviště
  • Rohože a podlahové antény

 

RFID brány a dveřní portály
FlexiRay antény jsou užitečným nástrojem v aplikacích pro evidenci a sledování majetku pomocí  RFID. Antény poskytují estetický vzhled a decentní ultra tenký profil. Antény mohou být vloženy do rámu dveří případně za dřevěné obložení.

 

RFID FlexiRay portál lze použít v situacích, kdy není možná aplikace do dveří a montáž na zeď a je tedy nutno vytvořit čtecí zónu prostřednictvím RFID bran umístěných do podlahy.

 

Stolní desktop antény

Malé RFID antény umožňují umístění na stůl, případně jako neviditelnou instalaci pod stůl a šetři tak místo na stole uživatele. Instalace pod stůl uživatele v podobě neviditelné instalace přináší výhody flexibility pro práci a snadnější manipulaci s označenými předměty v rámci pracovního místa, a to nejen ve standardních desktop prostředích, ale stále více pro vytváření RFID pracovišť, canban, sledování výrobních a montážních operací.

 

Inteligentní “Chytré regály“ regály

Sledování majetku v chytrých regálech přináší výhody okamžitých informací o dostupnosti majetku či zásob v daném regále v reálném čase. Aktuální a přesné informace o majetku, skladu a zásobách mají dopad na efektivitu ve finance i logistiku firmy a zvýšení spokojenosti zákazníků díky přesným informacím pro účinné zásobování, rychlé a kvalití služby zákazníkům.

 

Podlahové antény a rohože

Antény mohou být vloženy nebo zapuštěny do podlahy, stejně tak položeny na zem v zapouzdřeném krytu v podobě matrace i rohože. Ultra tenký profil, volitelná délka a vyzařovací charakteristiky antén jsou vhodnou kombinací pro identifikaci pohybujících se objektů, majetku, palet nebo vozíků.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info